אוברולים לנשים

איזה מזל שאוברולים לנשים חזרו לככב במלוא הדרם אצל מעצבי על וכך גם בחנויות אופנה. בניגוד לשנות ה80 שהיה ניתן למצוא עיצובים מאוד ספציפיים ואחידים לאוברול, היום ניתן להבחין כי אוברולים מעוצבים לנשים מגיעים במגוון סגנונות, צבעים ובדים. אצל KEKE תוכלי למצוא אוברולים מעצובים לנשים שעשויים מבדים רכים נעימים ונשפכים. את תשמחי לגלות, כי הודות לפטנטים של KEKE  אין התייחסות למידות ולכן כל הדגמים מתאימים לכל אישה, לא משנה מה צורה ומידות גופה.   

אוברולים מעוצבים לנשים אצל KEKE

KEKE מעצבת אופנה ייחודית עם אמירה אישית לכל סוגים אוברולים לנשים ומשתפת אותנו אף כאן באתר בחוויותיה  שהשפיעו על עיצובים (תוכלי לראות זאת בתיאור מתחת לכל דגם באתר). בדגמים רבים של אוברולים של  KEKE  תוכלי להבחין במאפיינים רבים של חופש הנעים סביב גזרות נשפכות ומתרחבות וכך גם הבדים הקטיפתיים לעומת סמל הידוע של הסרבלים –עבודה.  KEKE משלבת אלמנטים של ניקלים קשיחים שעומדים מול הבדים הרכים וכך יוצרת אוברולים לנשים שמגיעים עם אמירה חזקה לעולם.

המלאי אזל
1,800.00
מבצע!
המלאי אזל
700.00 550.00
המלאי אזל
המלאי אזל
מבצע!
50% SALE
המלאי אזל
599.00 299.00

למה כדאי לך להתפנק באוברול מעוצב של KEKE

מעבר לאמירה והחשיבה היצירתית מאחורי כל עיצוב עד לפרטיו הקטנים ובקרת האיכות הבלתי מתפשרת של KEKE כל אחת צריכה אוברול מעוצב בארון. אוברול נשים ניתן ללבוש בדרכים רבות ומגוונות, אפשר לצאת אתו לקפה, אפשר לעבוד ואפשר גם לצאת לאירוע נוצץ וליהנות כל הערב ממחמאות בלתי פוסקות. אצל KEKE תוכלי למצוא אוברולים לנשים בגרסאות אלגנטיות אך עם טאץ' מחוספס ויציב, אוברולים באגים ורחבים, אוברולים בלי שרוולים ועוד רבים אחרים. הדבר כיף באוברול מעוצב זה שהוא מתאים לכל מאורע ודבר. תוכלי לראות כי חלק מעיצוביה של keke  הם ללא שרוולים ומתאימים מאוד לקיץ ובקולקציות חורף קודמות היא ייצרה דגמי חורף.

הסטודיו של KEKE

חנות KEKE ממקוממת ברביעיית פלורנטין בתל אביב, רחוב סלמה 43, הסגנון העיקרי לבגדיה הוא קז'ואל ובגדי ערב בתפירה והזמנה אישית. כל פריטה מעוצבים תוך שמירה על הסטנדרטיים הגבוהים ביותר וכל בד נבחר על ידיה בקפידה מה שמעניק לך את הבגד המושלם ואת התחושה טובה ונעימה.

התקשרי עוד היום לKEKE ורכשי אוברול מעוצב שלה 050-7688867

דגמים נוספים של KEKE

חדש
חדש
800.00
חדש
חדש
750.00
חדש
650.00
חדש
500.00
חדש
חדש