050-7688867

כמשתמע, השם מרמז היטב על אופי עיצוב הבגדים של אופנת הדארק אשר מאופיינת בעיקר בצבעים כהים ונצחיים. אופנת דארק עברה גלגולים רבים למה שהיא היום ורובנו מכירים שמות אחרים בתחילת דרכה שהתחילה כאופנה גותית. כיום אופנת דארק היא הטרנדית ביותר, יש לה שמות וזרמים רבים שהוגדרו על ידי מעצבים שונים.

מה היא אופנת דארק?

אופנת דארק נגזרת רחוקה של האופנה הגותית אשר מושתת בעיקר על צבעים כהים כמו שחור, אדום, ירוק זית וכו'. עיצוב הבגדים נעשה על ידי בדים כמו קטיפה, ווניל ותחרה דבר שיוצר תדמית נצחית, רומנטית ועוצמתית מאוד. חשוב להדגיש כי אומנם אופנת דארק יכולה לבלבל עם אופנה גותית אך מדובר בשני דברים שונים לחלוטין! על אף ששחור מאפיין גותי בולט ללא ספק, לא כל מה ששחור מוגדר גותי כמו שגם לא כל אופנה אשר מוגדרת גותית היא בהכרח תהיה בצבע שחור. אין ספק כי ההגדרה לאופנת דארק היא חמקמקה ואף פילוסופית מעט אך היא מביאה עמה עיצוב משוחרר ממגדריות, רכות, ביטוי, פשטות ועוצמה אשר מלווה במסתוריות רבה.

למה כל אחת צריכה בגדי דארק בארון?

מחמיא – לא משנה מה צבע שיערך, עורך או מה צבע עינייך וגזרת גופך אין אדם אשר צבע שחור לא מחמיא לו, גם כאשר לא יודעים מה ללבוש צבע שחור הוא תמיד מתאים וזורם עם הכול.

גמיש– מעבר לכך שמדובר בבגד ייחודי הוא גם נוח וגמיש וניתן לשלב אותו עם כל פריט, סגנון ומקום. הולכת לראיון עבודה? הולך. דייט? ברור. מסיבה? קלאסי. שחור הוא צבע עם גמישות ויכולת הסתגלות מושלמת לכל סביבה ומבטיח לך שתהי תמיד באור זרקור ייחודי שיותיר אותך בתוך מסגרת מסתורית ואלגנטית מאוד.

נצחי: בתצוגות אופנה לאורך השנים רבות ניתן לראות צבעים באים, הולכים וחוזרים, בעוד שהצבע השחור הוא נצחי ותמיד ניתן לראות אותו נשאר אתנו כל שנה, כל אופנה.

אופנת דארק של מעצבת האופנה KEKE

אופנה העל זמנית של KEKE  מאופיינת עם אופנת דארק אל מול הטריבל, מעצבת אופנה KEKE מעידה כי האופנה לא מכתיבה לה אלא היא מכתיבה אותה ולכן כל עיצוב בגד נוצר ממחשבה רבה ואינדיבידואלית לכל אישה. עיצוביה של KEKE ניחנים בקווים וחיתוכים גיאומטריים תוך שימוש בבגדים רכים, נעימים שנשפכים על גוף ויחמיאו לך באופן המושלם

את מוזמנת להגיע לסטודיו שלי בתל אביב, בכל שאלה, בקשה או התייעצות התקשרי בטלפון 050-7688867

דוגמנית באופנת דארק