חולצות מעוצבות לנשים

אצל המעצבת KEKE קרן בוסקילה תמצאי מגוון חולצות מעוצבות לנשים וכל אחת תוכל למצוא את החולצה האידאלית עבור גזרת גופה, אופייה והאמירה שלה.

כל הדגמים שלה מעוצבים מבדים נעימים ונשפכים ויתאימו בדיוק לגזרה שלך. הסגנונות של KEKE נעים בניגודיות בין אופנת עילית לאופנת רחוב וזאת כיוון שהיא מאמינה כי הניגודיות הזו קיימת בכולנו. הבגדים שאנו בוחרים ללבוש יכולים לשקף איך אנחנו מרגישים ומה האמירה הייחודית שלנו לעולם, זה מהדברים הראשונים שמבחינים כפוגשים אותנו לראשונה ויש לזה משמעות גדולה ברושם הראשוני שאנחנו רוצות לתת. אם את מתכננת לרכוש חולצות מעוצבות לנשים KEKE מעודדת אותך לבחור בדגמים שיכבשו את ליבך ויחמיאו לך אך גם תרגישי נוח בתוכם ואיתם.

המלאי אזל
מבצע!
400.00 320.00
המלאי אזל
549.00
המלאי אזל
289.00
המלאי אזל
199.00

חולצות מעוצבות לנשים אצל KEKE

לכל אישה יש את האופי והמבנה גוף שלה וכל אחת יש בתוכה מאות אספקטים יפיפיים וניגודיים באישיות. אי אפשר שלא להבחין בכל עיצוב של בגד KEKE נותנת לכל דגם את האופי והאמירה הייחודית שלו  ועדיין את תזכי לגלות כי כל הדגמים שלה מיוצרים תוך התאמה לגוף האישה בכל צורותיו וגדליו וזאת בגלל התהליך הייחודי של העיצוב של KEKE וזאת החשיבה התמידית איך כל אישה תרגיש כשתלבש את החולצה הזו, איזו תחושה היא תעניק לה, האם הבד נעים ונותן לה תחושה נעימה ועוטפת.

חולצות מעוצבות לנשים בעיצוב אישי:

אם חיפשת לרכוש חולצות מעוצבות לנשים, KEKE  מעצבת אופנה ייחודית מזמינה אותך לסטודיו שלה בפלורנטין שבתל אביב או שאת יכולה בלחיצה אחת לרכוש כאן באתר חולצות מעוצבות לנשים. באתר תוכלי לראות את שם הדגם, תמונות והאם הוא קיים במלאי כמובן. KEKE  נותנת את האפשרות לרכוש דגם של חולצה בהתאמה אישית במיוחד בשבילך כל עוד הוא בקו העיצובים שלה כמובן.

כל פריט ופריט מיוצר תוך שמירה על סטנדרטיים הגבוהים ביותר, כל בד אשר נבחר לעיצוב נבחר על ידי KEKE בקפידה רבה וזאת על מנת להבטיח לך שכל דגם יהיה מושלם, איכותי ונעים למגע.

לכל שאלה, בקשה והזמנה את מוזמנת להתקשר ישירות ל keke  050-7688867

דגמים נוספים של KEKE

חדש
חדש
800.00
חדש
חדש
750.00
חדש
650.00
חדש
500.00
חדש
חדש