050-7688867

לאורך זמן רב החברה הכתיבה כי גברים צריכים להתלבש בדרך מסוימת ונשים אחרת. זה מתחיל עוד שאנחנו תינוקות – ההורים שלנו בוחרים לבנות רהיטים, צעצועים ובגדים בצבע ורוד ולבנים הכול כחול. עיצוב בגדים יוניסקס מבטל את המגדריות ומאפשר לנו ליהנות ממגוון העולמות. המונח נטבע בשנות ה60 של המאה 20 ומתייחס לאופנה ולבוש אשר מטשטשים את המגדריות המוכרת. עיצוב בגדים יוניסקס מאופיין בבגדים אשר מתואמים לשני המינים ומתאימים גם לגברים ונשים כאחד.

אז מה היא אופנת יוניסקס?

כמשתמע מהשם ניתן להבין כי מדובר באופנת חסרת מגדר אשר מופיעה בשתי דרכים עיקריות: פריט לבוש אשר זהה ומיועד לשני המינים או פריט לבוש תואם שעוצב לפי גזרות המינים השונים. אופנת יוניסקס היא כיפית, טרנדית ומגניבה ויש כל כך הרבה סיבות טובות שיהיה לכל אחד בגד כזה בארון. לא צריך לשבור את הראש איך ומה ללבוש, ניתן ללכת על מראה קז'ואל ובאמצעות שילובים ועיצובים ניתן להגיע גם לאירועי ערב.

מתי וכיצד עיצובי יוניסקס הגיעו אלינו?

יחד עם כל השינויים החברתיים אשר החלו במאה שנים האחרונות גם תחום האופנה החל להיטשטש בגבולותיו שהעולם ידע. בזכות התנועה לשחרור האישה אשר התנגדו קשות לנורמות החברתיות בזמנו ובניהם בתחום האופנה החלו להתרחש טלטלות לעולם האופנה ובכך להביא עיצוב בגדי יוניסקס לכל מקום. בשנות ה70 היה ניתן לראות היטב כיצד עיצובי יוניסקס באים לידי ביטוי בעיקר בשילוב גזרות, הדפסים וצבעים אשר אפיינו את האופנה הנשית בלבוש "גברי" וגם להפך. בתקופה זו גברים החלו ללבוש גזרות צמודות והדפסים פרחונים ונשים החלו ללבוש חליפות טוקסידו ונעליים גבריות, ג'ינסים, סרבלים וכו'.

עיצוב בגדים יוניסקס אצל KEKE

החנות הקטנה והמטריפה של מעצבת אופנה בתל אביב KEKE מציגה אופנת יוניסקס במיטבה. היא מספקת בגדים בגזרות ייחודיות ומתוחכמות אשר מאופיינים בבדים רכים, נשפכים ונוחים להפליא. כל הפריטים של KEKE מיוצרים תוך מחשבה רבה ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. את מוזמנת להגיע לחנות שנמצאת בתל אביב, פלורנטין רחוב סלמה 43. בכל שאלה, בקשה או התייעצות התקשרי – 050-7688867

תמונה של אופנת יוניסקס